Říjen 2007

Malá informace...

28. října 2007 v 0:25
Upozorňuju, že všechny další věci ze Starshine Legacy přesouvám na www.teamd-starshine.blog.cz , takže v týhle rubrice už pravděpodobně nebude žádnej další článek, protože všechno bude na tom druhym blogu. Právě teď sem dávám poslední obrázky ze Starshine Legacy:

Bez cavyků

28. října 2007 v 0:16 | Atris M.
301016

Kdysi jsem měla sen, ve kterém (co si tak pamatuju) figurovala jedna z těch "osobností", které jsem se od sebe v průběhu let snažila tak nějak oddělit a ignorovat (hlavně rysy a vlastnosti s nimi spjaté), ta s označením E./933.

Když jsem se probouzela, zpívala.

Melodii mám pořád v hlavě. Nebyla nijak složitá.
Zpívala: "All I wanna do is disembody you," tak zvláštně pomalu.

disembody
[dis-em-bod-ee]
verb (used with object), disembodied, disembodying.
1. to divest (a soul, spirit, etc.) of a body.

Občas mi naskakuje husí kůže, jen co na ni pomyslím. Přeci jen je poněkud znepokojivé, když vám v obvykle velmi nerozhodné hlavě zazní něco tak konkrétního.

A jindy jí z celého srdce přeji úspěch.

Stargate the game

28. října 2007 v 0:08
Stargate je online hra na motivy seriálu Hvězdná brána. Nemůžu o ní napsat moc věcí, protože jí nehraju (hraje jí můj brácha, a hraje i BiteFight). o, co vám sem ještě můžu dát, je odkaz a obrázek hlavní stránky:
www.stargate-game.cz <<

Hlavní stránka vypadá takhle:

Travian

28. října 2007 v 0:02
Travian - Římané, Galové a Germáni

>Co je Travian?
Travian je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč. Hraješ s tisíci hráči jako náčelník malé vesnice a vedeš obyvatele ke slavě a vítězství.

Obrázky (nejsou moje):
  • Žádné stahování, hra je dostupná okamžitě.
  • Hraješ s tisíci reálnými hráči ve stálém starodávném světě.
  • Buduj vesnice, bojuj nebo bezstarostně obchoduj se svými sousedy.

Mám se skvěle, fakt.

27. října 2007 v 23:52 | Atris M.
Díky za optání.
120715

Už sem se zase přihlásila do SONB!

26. října 2007 v 7:48 Stalo se, děje se
Soutěž je na TOMHLE BLOGU tak pro mě prosím hlasujte!

Upravila sem...bývalé strážkyně

25. října 2007 v 15:17
Takhle to vypadalo předtim. Teda ještě měla na sobě Cassidy logo Jetix, určitě poznáte kde protože je to docela dobře vidět. A dole je obrázek po "menší" úpravě...
Vim, kvalita obrysů nic moc, ale taky to nevypadá nejhůř, ne?

Upravovala sem...

25. října 2007 v 15:09
Původní obrázek vypadal takhle:
A ještě víc původně to bylo že Irma měla fialový triko a mordo-zelenou sukni

Orube

24. října 2007 v 15:58
Nemam komix, jenom ukázku a obálku...

Nevim jestli se to dá považovat za speciály...

24. října 2007 v 15:53
...ale nejsou to časopisy. Vlastně to sou jenom komixy složený do jednoho (nebo do několika částí). Tady je jak vypadaji:

W.I.T.C.H. New Power

24. října 2007 v 15:44
Měla sem na počítači ještě další obrázky, ale někam sem je zahrabala...:( no nevadí, stejně sou všechny z blogu www.corneliahaleova.blog.cz takže je tam najdete... Ale je to tam u každý W.I.T.C.H. zvlášť

Animace Srdce Kondrakaru

24. října 2007 v 15:30

Obrázek Orube a We

24. října 2007 v 15:28
tenhle obrázek už ste mohli vidět... byl na obálce jednoho časopisu W.I.T.C.H. myslim že to bylo číslo z roku 2006 (nebo možná 2007)

Abhorsenka

13. října 2007 v 12:50
autor: Garth Nix
Abhorsenka je poslední knížka z trilogie Abhorsen. Doporučuju tu knížku, je vážně super. Děj je pokračováním Lirael, popis je jako vždy úplně dole.
Devátá dostatek síly měla
Leč Orannis sám byl zbaven světla
Na dvě části zlomen, pod kopec skryt
Kde naplněn záští má věčně bdít.
Tak se zpívá v písni. Ale Orannis, Ničitel, už pod kopcem nebdí. Z podzemního vězení byl vysvobozen a teď se snaží uniknout i ze stříbrných polokoulí, překonat poslední překážku, která mu brání v uvolnění strašlivých sil. Šanci zastavit Ničitele má pouze Lirael, která se právě přihlásila o své dědictví jako budoucí Abhorsenka. Spolu se svými druhy - Samem, Nezbednou Fenkou a Mackem - musí tuto šanci využít. Pro mladou ženu, která byla ještě před několika dny druhou pomocnicí v clayrské knihovně, je to obtížný, možná dokonce nesplnitelný úkol. Ale Ničitel hrozí zničit veškerý život a je třeba mu překazit plány za každou cenu, třebaže Lirael zatím vůbec netuší jak.

Lirael

13. října 2007 v 12:40
autor: Garth Nix
Lirael je pokračování knížky Abhorsenka, jen je o jiné osobě a o několik let později. Je to druhá knížka z trilogie Abhorsen. Pod dalším obrázkem je menší popis děje.
Matka ji opustila, o otci netuší vůbec nic. Žije s rozvětveným clayrským společenstvím v obrovském komplexu jejich ledovce, nikdy se ale necítila jako jedna z nich. Touží po Zraku - vrozené schopnosti všech Clayr zřít budoucnost, touží stát se tím, čím není - pravou dcerou Clayrů. Přesto se osud Starého království ocitá v jejích rukou. Byla předurčena, aby se ujala nebezpečného úkolu - musí odvrátit sílící moc skrytého zla, jež se znovu chystá převzít vládu nad královstvím. Potkává prince Sametha, příslušníka abhorsenského královského rodu, který se rovněž vzpírá odkazu předků, a jejich cesty se spojují…
Můj názor - úžasná knížka
Pokračování je Abhorsenka

Sabriel

13. října 2007 v 12:29
autor: Garth Nix
Sabriel je první knížka z trilogie Abhorsen a taky další knížka pro ty, co rádi fantasy knížky. Úplně dole je něco o ději. Doporučuju pro ty, co maji rádi fantasy knížky.
Sabriel vyrostla daleko od Starého království, tajuplného světa, kde vládnou magické síly a kde mrtví nezůstávají mrtvými. Jednoho dne záhadně zmizí její otec a Sabriel se musí vydat na cestu plnou nástrah, aby jej zachránila.
Jejími jedinými zbraněmi jsou meč a sedm kouzelných zvonků, jejími průvodci na nebezpečné pouti se stávají kocour a záhadný mladík. Nemůže si být jistá nikým a ničím, protože ve Starém království nic není takové, jak se na první pohled zdá...
Pokračování trilogie je knížka Lirael

Nic není černobílé.

9. října 2007 v 14:54 | Atris M.
21. 10. 2012

Ve světě Will

9. října 2007 v 14:52
Upozornim vás předem - nevim, jestli sou to všechny stránky komixu
A další...
A ještě jeden...