Květen 2008

Oblíbenci aneb Co se děje s blogem?

31. května 2008 v 21:15
Každý z nás ví, že je spousta blogů na stejný téma (já mam co řikat s teamd-starshine :) ), ale jestlipak taky každý ví, co se s nima většinou děje, když už "oblíbenec", o kterym blog je, neni zas tak oblíbenej? Jestli to víte, nemusíte se obtěžovat se čtením zbytku článku...ale to jen jestli si ste vážně jistý. No a pro vás, co to nevíte nebo nemáte stoprocentní jistotu že vaše domněnka je správná, tady píšu to upřesnění. Už sem pár takovejch blogů viděla.
► Můžou mít třeba největší návštěvnost kvůli svému tématu, ale to většinou neznamená nic. Majitel nebo majitelka blogu to udělá jednoduše, protože sou hned dvě možnosti, jak vyřešit nechtěný blog. Jedna je, že prostě napíšou článek o zrušení blogu - ale ne v pravém slova smyslu. Znamená to, že blog zůstane tak jak je a jediná změna bude navždycky ten článek. A druhá možnost je, že prostě v nastavení kliknou na odkaz "Zrušit blog" a nestaraji se o to, jestli maj lidi blog nejradši nebo kolik lidí prosí, aby blog pokračoval. Prostě kliknou, a blog je fuč.
Myslim, že to s doslovnym zrušením blogu je tak trochu na nic. A co váš názor? Pište do komentářů...

Další diplom

31. května 2008 v 20:06
Tak jsem se zase účastnila bleskovky...

3 obrázky

28. května 2008 v 15:45

Atra

28. května 2008 v 15:42 | Atris M.
24. 1. 2015

Kyuubi - devítiocasá liška

28. května 2008 v 15:41
Zatim jen jeden obrázek...

Obrázky 1

28. května 2008 v 15:39

Web jen o Narutovi

22. května 2008 v 21:35
www.konoha.cz - najete tam snad všechno. Popis postav abecedně, seznam dílů seriálu, obrázky a ještě víc.

2. změna!

21. května 2008 v 22:30 Použité layouty
Tak... právě sem změnila pozadí, záhlaví atd. - teď už budu měnit jen menu. Takže - předtim:
A teď:
odpovídejte v anketě!

Kopírování

21. května 2008 v 21:35
Tak se občas dívám do vyhledavače na oblíbený témata, jako třeba obrázky, nebo Starshine... Prostě se snažim najít novou stránku. Občas - ale vážně jen málokdy - jí na najdu, a zjistim že...
...je tam napsaný to samý, co na tuctu dalších blogů. Víte, kopírování se dá odhalit třeba chybou v textu. Každýmu se přece stane, že udělá překlep nebo zapomene na mezeru nebo napíše úplnou blbost. Ale odpovězte si sami, kolik lidí může udělat v jednom textu úplně ty samý chyby na stejnejch místech? Proč to třeba neopravěj? Nebo to vůbec nečtou a jednoduše zmáčknou prostě Ctrl C a Ctrl V ...? A roznášej chybu dál. Aby jí pak moh někdo další zkopírovat. A tak to de pořád dokola.
Zbejvá jedna otázka. Proč to teda kopírujou, když to ani nečetli?

Úplně

21. května 2008 v 18:40 | Atris M.
jako

srna
na holém poli po žních

sedí tam a tváří se, že ta "zkáza" kolem není

a my ostatní
se tváříme s ní

(240715)

---

Samozřejmě se všechno nějak vyvíjí. Jestli k dobrému, nebo špatnému, to nikdy nemůžeme sami posoudit; nevíme, k čemu nakonec všechno dojde.
Když jsem se dnes snažila dostát svému slovu (jednomu z těch, co jsem dala zase jen sama sobě) a v bytě C-8-31 hledala mezi pozůstatky svých věcí něco dalšího k vyhození (toho papíru posledě bylo sice hodně, ale zdaleka ne dost) a procházela při tom úplně všechno, nemohla jsem se při samotné existenci vedle všech těch věcí necítit jako ta srna.

Jde o to, že si o všem, co známe, utváříme nějaké ty obrazy pro pozdněnoční abstraktní myšlení. Když se tyhle obrazy přelejou do běžnědenního konkrétního myšlení, ...

Postávala a procházela jsem kolem všech těch věcí, které sice byly tam, kde měly být, tak, jak měly být, ale zároveň kolem sebe šířily to své: "Dívej se a plač."
Dívej se na každou krabici, na jejíž obsah už roky akorát tak padá prach, ačkoli o něco dříve by mu takový osud nikdo nehádal; dívej se na hromady oblíbených knih, které už celou věčnost nikdo neotevřel; dívej se na fotky, každý se usmívá, i když mu do smíchu vlastně vůbec není; všechno jsou to jen věci, které dostaly za úkol hlásat: "Vše plyne."

V hlavě ti hrála ta hloupá píseň, pomíchané sloky, pořád dokola, a tobě připadalo, že tam vlastně vůbec nejsi.
Nemůžeš tam být. Takhle to přece nemůže být.
A místo abys, ty idiote, provedla otočku o sto osmdesát a zmizela odtud, jako by na tebe sáhla smrt (--- ne, to je ta nejhorší volba - obě dobře víme, že kdyby se to tak stalo, ty bys zaprvé neutíkala, zadruhé nabídla medvědí objetí), tys místo toho přesunula tu svou šedivou schránku k další krabici; k další polici; k další skříni.

Všechny jsi je otevřela, ty zatracená Pandoro.

Moje úprava jednoho obrázku

21. května 2008 v 18:33
Co vy na to?

Diplomy za 3. bleskovku

20. května 2008 v 14:59
Tuhle bleskovku sem nebrala na místa, protože vlastně byly všechny odpovědi skoro stejný... Jen mě docela mrzí, že ani jeden z vás čtyř neodpověděl na 1. otázku... a to sem tam ještě napsala, ze to tady na blogu napsaný mam v rubrice Bájná zvířata (teda tu rubriku sem napsala až pak) .... No nic. Tak teď ty diplomy:
Každej tam máte jedno PS-ko

Změna!

17. května 2008 v 12:01 Oznámení
Právě sem předělala menu... Rubriky, galerie a archiv jsou jako odkazy a na stránce už je vidět celý menu. Taky sem trošku měnila písmo. Možná blog předělám kompletně, včetně designu a tak...
To je ode mě zatim všechno!

Přemejšlim...

17. května 2008 v 11:47
... o tom, že kapku předělám menu... Totiž, je tam toho strašně moc, a už vidim, jak někdo hledá po celý stránce... Možná to nějak předělám do profilu a pak to tam dám... Uvidim.

Bleskovka 3 - Fantasy

14. května 2008 v 15:23
A je tu 3. bleskovka! Tentokrát se zaměřením na fantasy...
Jo, ještě něco. Hledej tady na blogu, jestli nebudeš vědět...
1) Jak se jmenuje tohle zvíře? ...........................................↓
2) Jak vypadá pegas?
3) Jak se řiká tomuhle ptákovi? .............................................↓
4) Má zašpičatělé uši, většinou světlé vlasy a spousta lidí si při tom slově představí les. Co je to:
a/ člověk
b/ elf
c/ skřítek
d/ trpaslík
5) Vyber si jedno zvíře a napiš, proč sis vybral/a zrovna tohle:
drak
jednorožec
testrál (jak vypadá)
pegas
kerberos
6) (Extra lehký)
Jaký znamení zvěrokruhu má představovat tenhle obrázek?
7) Podívej se přes odkazy na ty obrázky a napiš, jakej chceš na diplom:
č.1
č.2
č.3
č.4
č.5
č.6
...a nebo si vyber tady svoje znamení...
8) A nakonec napiš svojí přezdívku (na diplom) a adresu blogu nebo maila, kam ti mam dát vědět o diplomu...

Témata blogů

13. května 2008 v 16:24
Další věc, na kterou se zaměřim, sou témata blogů. Já třeba nemam nic proti tomu, aby bylo třeba 10 blogů na jedno téma - o to mi nejde. Mě de o to, že vidim třeba kopíračský blogy. Neni na nich snad nic originálního, tak například tyhle dva:
Konkrétně tyhle dva blogy mě nepředstavitelně štvou. Jen tak mimochodem - oba sou zaměřený na hru Starshine Legacy... Na těch je snad originál jen způsob, jakym píšou různý blbosti k obrázkům. Majitelky těch blogů (některý holky řikaj, že je to jedna a ta samá) skopírujou snad všechny obrázky, který viděj, zamažou původní podpis autora - když tam je - a přes celou plochu daji svůj. Pro příklad dávám třeba ty svoje - dávejte pozor, kde je napsáno www.teamd-starshine.blog.cz nebo teamd.blog.cz a co je na místě toho podpisu potom:
Předtim -
____________________________________________________________________________
A teď potom:
No řekněte - nepřijde vám to trapný?

Blogy...

13. května 2008 v 16:05
Občas zkoušim náhodný adresy blogů, a většinou to dopadne takhle:
Oznámení "Blog ještě nebyl aktivován". Žádný články, žádný rubriky, skoro nic, na co se dá kliknout nebo co se dá číst. Je sice pravda, že poslední dobou se to zlepšuje - tim myslim třeba to, že blogy získávají vlastníky - ale pořád ještě takové blogy existují. Takže se píšu pár odkazů na ukázku:
S některýma z nich už se něco děje, u jednoho myslim nabízeji admini blog.cz ten odkaz těm, kdo ho budou chtít... Ale pořád je to výběr několika blogů na nic...

Na co je tahle rubrika?

11. května 2008 v 15:11
Sem vlastně budu psát svoje názory na různý věci kolem...

No konečně :)

9. května 2008 v 9:56
Že to ale trvalo! Konečně můžu vkládat do článků obrázky... Tak se rovnou jeden dám. A otázka na komentářovou odpověď zní: LÍBÍ SE TI TEN OBRÁZEK???