close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Self-less

12. července 2008 v 19:44 | Atris M.
200118

Před pár dny mi byly vytknuty dvě záležitosti, kterých jsem si absolutně nebyla vědoma. Nejsem.
Nejhorší na tom je, že si chvíle, kdy k nim došlo, bez problémů vybavuju. Člověk, který mi ony záležitosti vytknul, mi absolutně nemá důvod lhát. My left eye cried.

Na jednu stranu jsem ráda, že se konečně vysvětlila ta prazvláštní únava-neúnava posledních týdnů, měsíců, bůhvíčeho. Ono je poměrně náročné před sebou samotnou v reálném čase skrýt takové věci. Bez vzbuzení sebemenšího podezření, bez nechtěného vypouštění jiných důležitých informací.

Na druhou stranu se teď bojím setkávat se svými oblíbenými lidmi. Ty dvě záležitosti se týkaly známých, svým pošahaným způsobem blízkých, kterým bych v životě nechtěla ublížit. Yet I tried to and yet I do. Snadno bych mohla usoudit, že snížená frekvence setkávání s dalšími takovými lidmi je výsledkem jiných případů, kdy mou milou alternativu č. 933 přestalo bavit být jen "něčím v záloze". Kdy se rozhodla sama bavit, aniž bych o tom věděla.

Budu se jí muset zbavit, ale děsí mě, že nevím, jak pak budu fungovat v těch situacích, kvůli kterým vznikla.
Děsí mě představa, že budu na všechno ve své hlavě sama. Tyhle alternativy jsem si vždycky vytvářela hlavně proto, abych se mohla bez obav pohybovat mezi lidmi. Ve dvou se přece každý stres lépe zvládne.

Je mi líto, že se teď nebudu moci moc vyskytovat ve své oblíbené společnosti, přinejmenším dokud se a933 nadobro nezbavím. Nemůžu chodit někam, kde se jí podařilo se za plného vědomí osamostatnit, aniž bych si toho všimla.

Co když po její likvidaci zjistím, že už nezvládnu komunikovat s lidmi?
(To by byl průser, mám to i v popisu práce.)

Co když po její likvidaci zjistím, že už zase nezvládnu být v jedné místnosti s více než dvěma dalšími lidmi bez neustálého pocitu, že se každou chvíli něco pokazí?

Co když se bez ní prostě zase úplně uzavřu a jakékoli kontakty úplně přestanou dávat smysl?

Co když mi bez ní ten příští pokus o sebevraždu vyjde?(Ale co když ne?)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama