Červenec 2012

Steamy Mood

29. července 2012 v 18:45 | Atris M. |  Náhrdelníky
Škoda že nemam žádný ozubený kolečka a ty správný dráty - mohlo z toho bejt něco typicky steampunkovýho...~Kifir: vanilla 2

22. července 2012 v 16:00 | Atris M. |  Na papíře 2012
Asi tak před třinácti nebo čtrnácti měsíci (prostě ke konci loňskýho školního roku) se mě při jisté příležitosti jedna osoba zeptala, jestli bych jí třeba nechtěla někdy něco nakreslit (předpokládám, že to nebylo myšleno vážně); nedlouho potom jsem na deviantARTu došla k fotce, která mi jí trochu připomínala.
Napadlo mě, že bych mohla zabít hned několik much jednou ranou...

Jak už to ale bejvá, nedokončená kresba (a nejen ta jedna) skončila jako další papírová výplň desek.
A dokončování starejch obrázků mě těžce nebaví, tak jsem při dokreslování ani nehledala předlohu a prostě to nějak dočmárala.


Jako předloha posloužila vanilla 2, jejímž autorem je Kifir

Motýl

10. července 2012 v 15:39 | Atris M. |  Co se jinam nehodilo
(Popravdě je nadpis celkem mimo, jelikož motýl je na týhle věci to jediný, co jsem nemusela dávat dohromady...)

O Vánocích jsem našla pod stromkem kabelku. Fajn, řikám si, tahle mi půjde k šatům (k těm, co na sobě
mívám maximálně jednou-dvakrát do roka; jsem holt kalhotovej typ) ... A pak jsem na druhý straně našla MAŠLI. Nebyla to jen mašle - tahle byla fakt obrovská. Řekla jsem si, že velký mašle nechám gymplu (chce-li někdo vědět, o co jde, ať se ozve) a stvořim něco geniálního, bohužel jsem se ale k opravdový aktivitě dostala prakticky až teď (a zdaleka jsem obešla tu genialitu).
Mezitim si taky kabelky všimla kočka a usoudila, že je to ten nejvhodnější objekt na přeleštění zubů. (Pokud si zobrazíte fotku na plnou velikost, uvidíte ukázkově okousanou šňůru. Vypadá skoro jak nařezaná... O.o)

Po úspěšném odstranění MAŠLE jsem se nemohla nesmát nad tím, že držela pohromadě mimo jiné díky kousku lepící pásky (a pak že jí já cpu úplně všude.. >). Ale co, hlavně že to drží, ne?

...Tak jsem zašila tu díru, co zůstala na místě dřívějšího "přišití" MAŠLE, smotala její náhradu, našila jí tam, přidala motýla, obmotala rozkousanou šňůru a bylo hotovo.
(Zapomněla jsem ale zkontrolovat, z jakýho úhlu jsem to přesně fotila...>_Trojitý trojúhelník

7. července 2012 v 15:22 | Atris M. |  Přívěšky
Vlastně to neni nic novýho, jen jsem chtěla předělat starší (mouchyobsahující) výtvor za použití menšího množství návlekovýho materiálu. Podařilo se.

(Ve světle trendů posledních týdnů už jen poněkud zlomyslně čekám, až to uvidí někdo z těch lidí, co jim lezou konspirační teorie už trochu moc na mozek, a začne na mě řvát "Ty ilumináte!"... x))