Listopad 2012

Těm, co stojí kolem

30. listopadu 2012 v 20:50 | Atris M. |  Toriiny tragické týdny

Jste pro mě jako Fata Morgana:
působí to tak skutečně
ale
podvědomě tuším, že bych
neměla nic z toho zkoumat podrobně
nebo
dopadnu jako dřív

tvrdě,
sama.

"Vdyť jsme jim to..."

20. listopadu 2012 v 18:01 | Atris M. |  Na papíře 2012
Nemůžu za to, že lidi nepoznaj jasnýho zraka, když stojí přímo před nima...

(Dneska jen črt: detaily a celková dokončenost by ten kus papíru jen připravily o dojem ze situace.
Skládala jsem zkoušky na řidičák; minulej tejden jsem se zeptala na možnost odložení zkoušky, protože jsem věděla, že "to prostě nedám"; nicméně "zkouška je od slovesa zkusiti", a já nerada [ještě víc] rozčiluju lidi, co mi nevaděj, tak jsem to teda zkusila. Písemnej test ok, konstrukce ok, jízdy jsem... projela. Jak nečekané. Takže příští středu...

Mimochodem, tohle ↓ je Johnny [prej se to vážně píše se dvěma n, chm]. Rád chodí pěšky. Co dalšího rád dělá by vám mělo dříve nebo později dojít.)

Páni. Psát "zažitý" a navíc čitelný písmo je fakt otrava.


Postranní úmysly

10. listopadu 2012 v 17:44 | Atris M. |  Na papíře 2012
aneb "Je mi tě neskutečně líto, když sleduju, jak se snažíš nic z toho nevidět."
(Absence vůle něco změnit)


933-Enthone

4. listopadu 2012 v 13:42 | Atris M. |  Na papíře 2012
Měla jsem chuť si trochu zvednout sebevědomí pozorováním svýho pokroku v kreslení čehokoliv. (Dobře, zas až tak úplně čehokoliv ne - jsou věci, v nichž se spíš zhoršuju.) A protože do mě tahle... ehm... existence neustále reje (člověk se jí nezavděčí), začala jsem s jejím vyobrazením.

Původní verze: "Pryč s tou maskou..." (dost přefiltrovaná, abych pravdu řekla...)

Jmen už měla spoustu; momentální označení zmínené v nadpisu funguje už něco málo přes rok (no do ..., tak moc?!) a zatím to vypadá, že ještě nějakou chvíli vydrží.
Co se týče zbytku masky na pravé polovině obličeje: 933E prý svoji tvář v těch místech ztratila. Nikdy se nezmínila, co přesně za tím stálo, ale mohla by to být "daň za (alespoň imaginární) tělo" - dřív se ukazovala prostě jen jako hlava, častěji její část. Hádejte která. Tuším, že "výměna" proběhla někdy kolem července 2010.

Stínování je klasicky tragický, ale co. Celkově je výtvor lepší než minulá verze, a o to mi šlo. Krom toho, mam na další zlepšování času víc než dost...